Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wideofilmowanie Warszawa, filmy ślubne i kamerzysta

prezenty ślubne

.:: Licznik ::.
2289

.:: Księga 0::.
Dodaj do Księgi
Księga Gości

.:: Profil ::.
Dodaj do Ulubionych

.:: Archiwum ::.

2017
Październik
2013
Sierpień


.:: Ulubieni ::.
.:: Linki ::.


prezenty ślubne

.:: Opis ::.

Strona Główna

Wideofilmowanie Warszawa, filmy ślubne i kamerzysta

Film otrzymał mieszane recenzje krytyków. Otrzymała ona "świeży" rating 71% w oparciu o 16 opinii z agregacji witryny Rotten Tomatoes. Ale, gdyby w filmie było Wideofilmowanie Warszawa, filmy ślubne i kamerzysta ciekawe; czy całość nie potoczyła by się inaczej.

Całkowity film dał filmowi 3/5 gwiazdki, opisując go jako "jedną z najmniejszych ślubów Robert Webb" i sugerując, że występ w filmie Wesbéda w 2006 r. Był lepszy [5]. Joey Godman, piszący nadchodzący, dał film 1/5 gwiazd, stwierdzając, że fabuła była uproszczona, a żarty "przewidywalne". Wideofilmowanie Warszawa, filmy ślubne i kamerzysta na pewno by chcieli mieć możliwość w czymś podobnym uczestniczyć,ale póki co to kto inny nakręcił taki film. Chwalił realizm Hounda i łatwe oglądanie filmu, ale uważał, że kulminacja fabuły została oderwana od większości filmu.

The Guardian powiedział, że film jest "umiarkowanie zabawny", a postacie Margoylesa i Harrieta Waltera są "ostre i wiarygodne". Przeszukując oferty na Wideofilmowanie Warszawa, filmy ślubne i kamerzysta warto też zajrzeć do oferty fotografa ślubnego, np. agataukert.com

A, jak ktoś chce to może po prosu się zanurzyć w recenzji. W recenzji Nicholasa Barbera na temat niezależności Nicholas Barber stwierdził, że poruszenie i zamęt w filmie to "małe piwo" w porównaniu do Peep Show, najgorszego tygodnia mojego życia i Gavin i Stacey. Podobnie Metro napisał, że "nienawistny, obserwacyjny charakter humoru [...] wygra mnóstwo śmiechu z fanów Peep Show" i ocenił film za 3/5 gwiazd. Inne trzygwiazdkowe recenzje pochodzą z The Daily Express i The Daily Telegraph.

Anthony Quinn, także piszący do The Independent, dał film 2/5 gwiazdom.


Głosuj (0)

19:31:43 26/10/2017 [Powrót] Komentuj