Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Wideofilmowanie - idealny kamerzysta na wesele

prezenty ślubne

.:: Licznik ::.
2289

.:: Księga 0::.
Dodaj do Księgi
Księga Gości

.:: Profil ::.
Dodaj do Ulubionych

.:: Archiwum ::.

2017
Październik
2013
Sierpień


.:: Ulubieni ::.
.:: Linki ::.


prezenty ślubne

.:: Opis ::.

Strona Główna

Wideofilmowanie - idealny kamerzysta na wesele

Raif Moyle (Hound) został wybrany najlepszym mężczyzną dla swojego brata Tima (Webb) i Saskia (Punch) na ich ślubie. A, co gdyby się tam pojawił fotograf ślubny Warszawa (agataukert.com.  Raif postanawia przekazać Timowi i Saskii niezapomniany prezent w formie wideo weselnego. Odkrywa, że ​​Tim opuścił życie bohemskie i poślubił rodzinnego aspiranta stylu życia wyższego rzędu, a szczególnie ukrytej babci z podeszwy wiadra z poduszką (Miriam Margolyes) w Saskii. A może, gdybyśmy dodali wideofilmowanie to wyszło by Nam coś zupełnie innego ?
Z matką panny młodej ingerującą w plany ślubne (takie jak organizowanie koni ubranych jak jednorożce i motyle uwolnione przez druhny) Raif dowiaduje się, że Saskia jest zbuntowaną Saskią, którą znał w szkole. Spędzając coraz większą ilość czasu z nią podczas przygotowywania wesela, Raif i Saskia pocałują po tym, jak stres planety przynosi jej na nią ogromny nacisk. Czy zmieniło by się coś, kiedy podczas wesela zrobiono Wideofilmowanie - idealny kamerzysta na wesele, by je pokazał od innej strony ? Ostatecznie ujawniając to Timowi na drodze do ślubu, decydują się na przechwycenie Saskii w drodze do kościoła. Tim pyta Saskia, czy naprawdę chce małżeństwa, aby kontynuować; ona przepłakuje mówi "nie". Po przyjeździe późno do kościoła, trzy wchodzą na korytarz do ołtarza, gdzie Tim zapowiada, że ​​ślub jego i ślubu Saskia nie będą kontynuowane. Jednak Raif podchodzi do przodu, a wikariusz przeprowadza krótką, ale nielegalną ceremonię dla Raif i Saskia.
Na przyjęciu weselnym, odbywającym się w wielkim domu (prawdziwy Basildon Park), matka Saskii zdaje sobie sprawę, że wszystko, czego chce, jest dla Saskii szczęśliwe.


Głosuj (0)

akcesoriakuchenne 19:21:01 26/10/2017 [Powrót] Komentuj